10 listopada w wigilię 104 rocznicy odzyskania niepodległości Pan dyrektor wraz z opiekunami wręczyli indeksy słuchaczom pierwszych roczników. Tradycją lat ubiegłych w listopadzie wspominamy również patrona szkoły profesora Zdzisława Kieturakisa. Uroczystość uświetnił wspaniały występ słuchaczy I roku kierunku kształcenia technik masażysta. Dziękujemy i życzymy wszystkim powodzenia.

 

Słuchaczki kierunku opiekun medyczny podejmują nowe wyzwania. Realizując założenia nowej podstawy programowej, w ramach zajęć w pracowni uczą się pobierania krwi żylnej. Życzymy powodzenia.

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

Miesiąc październik upłynął nam pod hasłem integracji. Słuchacze wszystkich kierunków wraz z nauczycielami uczestniczyli w ognisku w wejherowskim Cedronie, w seansie filmowym „Johnny” oraz doskonale bawili się na kręgielni.

 

19 września po raz kolejny wzięliśmy udział w Festiwalu Pracy i Aktywności Seniorów, który odbył się w Ergo Arenie w Gdańsku. Nasze wspaniałe słuchaczki pod okiem nauczycieli umilały czas seniorom, wykonując masaże i zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.

 

Ukazał sie nowy plan zajęć dla  kierunku TUK  tryb zaoczny - semestr I. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami. Szegółowe informacje w zakłądce Plan zajeć --> przejdz

Uwaga aktualizacja planu zajęc - SEMESTR I

Nowy plan ---> KLIK

1 września 2022 r. uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Zwarci i gotowi podejmujemy kolejne wyzwania. Wszystkim słuchaczom i pracownikom życzymy wszelkiej pomyślności.

 

Również w tym roku nie mogło zabraknąć nas w Jastarni J.  27 sierpnia 2022 r. słuchacze, absolwenci i nauczyciele kierunku technik masażysta po raz 10 masowali obolałe mięśnie uczestników Bałtyckiego Maratonu i Półmaratonu Brzegiem Morza. Jak w latach ubiegłych towarzyszyła nam wspaniała atmosfera i piękne słońce.

 

Uwaga aktualizacja planu zajęc - SEMESTR I

Nowy plan ---> KLIK

W dziale Nauka --> Plan zajęć (przejdz)  ukazały się aktualne plany zajęc na semestr I. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

W zalaczniku zamieszcozne zostają wyniki na temat naboru na stanowisko: Kierownik Gosodarczy: pobierz