Ukazał sie nowy plan zajęć dla  kierunku TUK  tryb zaoczny - semestr II. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami. Szegółowe informacje w zakłądce Plan zajeć --> przejdz

Nasi masażyści wraz z opiekunami integrowali się i utrwalali swoją wiedzę zdobytą w szkole  odwiedzając Warszawę. Wystawa Body World, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Niewidzialna. Wystawy dostarczyły dużo wrażeń. Wszyscy wrócili pełni emocji.

 

Nasi słuchacze wraz z opiekunami włączyli się aktywnie w świętowanie tegorocznego Dnia Kobiet.

8 marca umilaliśmy czas pracownicom i pacjentkom wejherowskiego szpitala, natomiast 11 marca po raz kolejny wzięliśmy udział w spotkaniu „Moda na Puck”. Spotkaniom towarzyszyło duże zainteresowanie i miła atmosfera. Dziękujemy!

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Uwaga nastąpiła aktualizacja planów zajęć dla wszystkich kierunków. Zapraszamy do działu PLAN LEKCJI w celu zapoznania się z zmianami --> PRZEJDZ

 

2 lutego 2023 roku mury naszej szkoły opuścili absolwenci kierunków kształcenia: technik bhp oraz opiekun medyczny. Świadectwa i wyróżnienia uroczyście wręczył Pan dyrektor wraz z opiekunami. Dziękujemy za wytrwałość i życzymy sukcesów zawodowych i osobistych.

 

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

Uwaga nastąpiła aktualizacja planu dla kierunku POD, OM. Zapraszamy do działu PLAN LEKCJI w celu zapoznania się z zmianami --> PRZEJDZ

 

W dziale Nauka --> Plan zajęć (przejdz)  ukazały się aktualne plany zajęc na semestr II 2022/23 dla wszystkich kirunków.

 

 

Kolejny turniej mikołajkowy za nami. Tradycją lat ubiegłych 6 grudnia słuchacze wzięli udział w rozgrywkach piłki siatkowej. Pierwsze miejsce zajął II rok kierunku kształcenia technik masażysta. Na zwycięzców i całą społeczność szkolną czekał piękny i smaczny tort. Gratulujemy wszystkim dużego zaangażowania i wyników. Do zobaczenia za rok. 

 

Dnia 29 listopada 2022 r. we współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Powiatową Inspekcją Sanitarną zorganizowaliśmy Dzień Promocji Zdrowego Stylu Życia. Podczas spotkania można było skorzystać z konsultacji dietetycznych, stomatologicznych i kosmetycznych oraz posłuchać wykładów dotyczących profilaktyki i leczenia nowotworów. Uroczystość połączona była z promocją szkoły, słuchacze w pracowniach szkolnych pod kierunkiem nauczycieli prezentowali kierunki kształcenia oraz umiejętności praktyczne.

 

10 listopada w wigilię 104 rocznicy odzyskania niepodległości Pan dyrektor wraz z opiekunami wręczyli indeksy słuchaczom pierwszych roczników. Tradycją lat ubiegłych w listopadzie wspominamy również patrona szkoły profesora Zdzisława Kieturakisa. Uroczystość uświetnił wspaniały występ słuchaczy I roku kierunku kształcenia technik masażysta. Dziękujemy i życzymy wszystkim powodzenia.

 

Słuchaczki kierunku opiekun medyczny podejmują nowe wyzwania. Realizując założenia nowej podstawy programowej, w ramach zajęć w pracowni uczą się pobierania krwi żylnej. Życzymy powodzenia.

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8