Dnia 29 listopada w Powiatowym Zespole Szkół Policealnych im. Zdzisława Kieturakisa w Wejherowie został podpisany akt erekcyjny dotyczący rozbudowy szkoły o pawilon korekcyjno  - rehabilitacyjny z zapleczem sanitarno-socjalnym i klatką schodową. Dokument został uroczyście wmurowany w fundament rozpoczętej już konstrukcji. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele wałdz powiatu wejherowskiego, zaproszeni goście, pracownicy i słuchacze szkoły.

 

wdf (1)
wdf (2)
wdf (3)
wdf (4)
wdf (5)
wdf (6)
wdf (7)
wdf (8)
wdf (9)
wdf (10)
wdf (11)
wdf (12)
wdf (13)
Previous Next Play Pause
wdf (1) wdf (2) wdf (3) wdf (4) wdf (5) wdf (6) wdf (7) wdf (8) wdf (9) wdf (10) wdf (11) wdf (12) wdf (13)

24 listopada słuchacze kierunków Technik masażysta oraz Technik usług kosmetycznych wraz z nauczycielami włączyli się do organizacji Dnia Seniora, organizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie. Dołączyliśmy do licznych atrakcji zaproponowanych przez pracowników biblioteki, wykonując zabiegi pielęgnacyjne i upiększające dłonie naszych seniorów. 

 

opl (1)
opl (2)
opl (3)
opl (4)
opl (5)
opl (6)
opl (7)
opl (8)
opl (9)
Previous Next Play Pause
opl (1) opl (2) opl (3) opl (4) opl (5) opl (6) opl (7) opl (8) opl (9)

Powiatowy zespół Szkół Policealnych ogłasza nabór słuchaczy na kurs garncarstwa podnoszący umiejętności i kwalifikacje zawodowe  w branży: Zdrowie i srebrna gospodarka.

Kurs przeprowadzony zostanie w ramach Projektu: „Zintegrowany rozwój publicznego szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wejherowskim poprzez wzrost jakości edukacji zawodowej w ramach przedsięwzięcia strategicznego – Kształtowanie sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynku pracy” realizowanego przez Powiat Wejherowski

Dokumenty do pobrania: pobierz

 

Powiatowy zespół Szkół Policealnych ogłasza nabór słuchaczy na kurs wikliniarstwa i plecionkarstwa podnoszący umiejętności i kwalifikacje zawodowe  w branży: Zdrowie i srebrna gospodarka.

Kurs przeprowadzony zostanie w ramach Projektu: „Zintegrowany rozwój publicznego szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wejherowskim poprzez wzrost jakości edukacji zawodowej w ramach przedsięwzięcia strategicznego – Kształtowanie sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynku pracy” realizowanego przez Powiat Wejherowski

 

Dokumenty do pobrania: pobierz

 

Słuchacze i nauczyciele kierunku Technik masażysta pomagali w obsłudze Mistrzostw Europy w Tańcu Irlandzkim, które odbyły się w dniach 3 - 5 listopada w Gdyńskiej Arenie. Masowaliśmy zmęczone mięśnie zawodników i podziwialiśmy cudowne stroje i fryzury uczestniczek. Słuchacze mieli okazję zastosować w praktyce swoje umiejętności językowe J Szczególnie dumni jesteśmy z udziału w zawodach naszej absolwentki Patrycji Stromskiej, która w swojej kategorii, w konkursie indywidualnym zajęła czwarte miejsce oraz wicemistrzostwo w konkursie zespołowym. 

 

hg (5)
hg (6)
hg (7)
hg (8)
hg (9)
hg (1)
hg (2)
hg (3)
hg (4)
Previous Next Play Pause
hg (5) hg (6) hg (7) hg (8) hg (9) hg (1) hg (2) hg (3) hg (4)

Słuchacze kierunku Florystyka wykonali, podczas ziaję z kompozycji florystycznych, jesienne kompozycje w naczyniach. Powstały urocze  dekoracje o rustykalnym lub dekoracyjnym charakterze.​

rfg (5)
rfg (6)
rfg (7)
rfg (8)
rfg (9)
rfg (10)
rfg (11)
rfg (12)
rfg (1)
rfg (3)
rfg (4)
rfg (2)
Previous Next Play Pause
rfg (5) rfg (6) rfg (7) rfg (8) rfg (9) rfg (10) rfg (11) rfg (12) rfg (1) rfg (3) rfg (4) rfg (2)

3 listopada w murach naszej szkoły zostały uroczyście wręczone indeksy słuchaczom pierwszych roczników. Uroczystość połączona została z obchodami Święta Odzyskania Niepodległości. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa ogłoszono konkurs na najładniejszą zakładkę a Pani Iza przedstawiła nowości, w które wyposażona została biblioteka. 

pe (1)
pe (2)
pe (3)
pe (4)
pe (5)
pe (6)
pe (7)
pe (8)
pe (9)
pe (10)
pe (11)
pe (12)
pe (13)
Previous Next Play Pause
pe (1) pe (2) pe (3) pe (4) pe (5) pe (6) pe (7) pe (8) pe (9) pe (10) pe (11) pe (12) pe (13)

    30 października 2017 r. naszą szkołę odwiedzili pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wejherowie. Dzieci wzięły udział w zajęciach zorganizowanych przez nasze higienistki stomatologiczne pod hasłem: „Chociaż 7 latek mam, już o zęby swoje dbam”.  Dzieci z zainteresowaniem wzięły udział w zabawach i konkursach zorganizowanych przez słuchaczki oraz odwiedziły gabinet stomatologiczny. Serdecznie dziękujemy za wizytę J !

 

im (1)
im (2)
im (3)
im (4)
im (5)
im (6)
im (7)
im (8)
im (9)
Previous Next Play Pause
im (1) im (2) im (3) im (4) im (5) im (6) im (7) im (8) im (9)

              25 października po raz czwarty już zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Seniora. Dla  gości przygotowaliśmy liczne atrakcje w postaci: występów artystycznych, turnieju gier planszowych, masażu dłoni, porad kosmetycznych i stomatologicznych oraz słodkiego poczęstunku. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Starosta - Gabriela Lisius.        Zwycięzcy turnieju gier otrzymali medale i dyplomy a ponadto wszyscy goście zostali obdarowani prezentem – niespodzianką przygotowaną przez nasze słuchaczki z kierunku Technik Usług Kosmetycznych.                                                                                           

Zapraszamy za rok!

zd01 (2)
zd01 (3)
zd01 (4)
zd01 (5)
zd01 (6)
zd01 (1)
zd01 (7)
Previous Next Play Pause
zd01 (2) zd01 (3) zd01 (4) zd01 (5) zd01 (6) zd01 (1) zd01 (7)

Dnia 5.10.2017 słuchacze IIr Terapii Zajęciowej wraz z nauczycielem Karoliną Lesnau w ramach zajęć z rehabilitacji odbyli jednorazową wycieczkę do Stajni w Swarzewie. Słuchaczka Zuzanna Jagoda przeprowadziła tam zajęcia z Hipoterapii ukazując pozytywne aspekty tej terapii wśród dzieci i dorosłych. Pozostałe osoby zaś siedząc na grzbiecie konia mogły je odczuć wykonując odpowiednie ćwiczenia.

g (3)
g (4)
g (1)
g (2)
Previous Next Play Pause
g (3) g (4) g (1) g (2)

Informujemy, że w dziale przetargi ukazała sie infomracja na temat wyłonienia najkorzystniejszej oferty na wykonanie zadania z zapytania przetargowego. Stoswone infomracje w dziale przetargi --> przejdz

 

Przydatne linki

1
2
3
4